logo Facebook
i slova jsou činy

Duhový lobbing narazil

19. července 2021 07:01 / autor: Ondřej Neff

Aliance pro rodinu vydala tiskovou zprávu, ale rodina není cool, natož aby byla woke, takže kdo by její tiskovou zprávu zveřejňoval. Narazil jsem na ni zcela náhodou.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání projednala minulý čtvrtek její stížnost na neobjektivitu stran vysílání ČT o zákonech ve věci manželství projednávaných Sněmovnou. Shledala ji oprávněnou a posílá Českou televizi do správního řízení.

Ve stížnosti se poukazuje na to, že ČT široce informovala o petici podporující homosexuální manželství, kdežto petici za ústavní ochranu manželství se sto tisícem podpisů zůstává bez povšimnutí. Protože ďábel se skrývá v detailu, stížnost poukazuje na to, že ČT informuje o návrhu na ústavní ochranu manželství jako o iniciativě lidovců podpořené SPD, kdežto novelu podpořili poslanci i jiných stran.

Nevíme, jak správní řízení dopadne, a ať dopadne jakkoli, jaký dopad bude mít na vysílání ČT a na prezentaci duhové agendy v médiích. V současném světě je duhová ofenzíva nejúspěšnější marketingová akce. Ještě se nestalo, aby ve prospěch minoritní lobby padaly návrhy, aby celý stát – konkrétně Maďarsko – byl vyloučen z civilizovaného společenství jenom proto, že si nepřeje, aby LGBT aktivisté vyučovali malé děti ve školách sexuální výchovu.

Před deseti lety vzbudil Václav Klaus v roli prezidenta posměch, když se vyjádřil o průvodu homosexuálů jako o projevu homosexualismu. Sociální demokraté, tehdy silná politická strana, se do něho obuli. Klaus se tehdy odvolal na svoji přednášku v Melbourne, kde hovořil o ohroženích svobody ve 21. století. Respektujeme homosexualitu, nikoli homosexualismus.

Hodně vody uplynulo za deset let, duhová vlajka dobývá televizi, dobývá školy a duhově se zbarvují fotbalové stadióny. Což o to, proč ne, duha je krásná.

Horší je, že komu se to nezdá, je označen za padoucha a vylučován z 21. století. A to už je politický homosexualismus jako řemen.

Uvidíme, jak dopadne správní řízení.

Ondřej Neff

Zveřejněno na serveru Neviditelný pes.
Publikováno se svolením autora.